موسسه اندیشه آسیا | مشاوره تاسیس انواع آموزشگاه و موسسات فرهنگی-هنری
منو

تاسیس موسسه خلاقیت کودک (تاسیس خانه کودک)


موسسه اندیشه آسیا

تاسیس موسسه خلاقیت کودک (تاسیس خانه کودک)

همه ما دوست داریم تا فرزندانی موفق  پرورش دهیم. بدون‌شک محقق شدن این هدف تنها با گام برداشتن در مسیری درست و اصولی میسر خواهد شد و  مشاورین – مربیان و معلمان مطلع، متبحر و کاربلد مهره‌های کلیدی هستند که ما را در این امر یاری می‌دهند.

 

 

لازم است بدانید که کودکان در سنین 3 تا 12 سالگی همانند زمینی بکر ومستعد هستند که می‌توان در آن انواع و اقسام بذرها را کشت داد.   پس چه بهتر که در این زمین تازه آگاهی، مهارت و دانش کشت شود. خوشبختانه استعداد بالای کودکان در این بازه سنی، امر آموزش و یادگیری را بسیار آسان کرده است. بدون‌شک کودکانی که به خوبی پرورش یافته باشند، آینده بهترو روشنتری دارند و می‌توانند نقش موثری را در جامعه خود ایفا نمایند.

به عبارتی دیگر می‌توان گفت تربیت صحیح کودکان با توجه به توانایی‌های بالقوه آنها،  تاثیر به‌سزایی در رشد و تعالی یک جامعه خواهد داشت.

چرا باید به فکر استعدادیابی فرزندانمان باشیم؟

بدون‌شک افرادی که در زمینه‌های موردعلاقه خود مشغول به فعالیت و کار هستند، افراد شادتر و موفق‌تری خواهند بود. برای اینکه بتوان چنین افرادی را به جامعه تحویل داد، باید کودکان را در سنین پایین استعدادیابی نمود تا بتوانند مابقی پازل زندگی خود را کاملا مطابق با علاقمندی‌ها و استعدادهایشان چینش نمایند

به‌منظور استعدادیابی دقیق کودکان به مراکزو موسسات پرورش استعداد و خلاقیت کودکان نیاز است. مربیان، متخصصان و روانشناسان در این مراکز پس از استعدادیابی دقیق کودکان، آنها را به منظور رشد و یادگیری بیشتر در بستری مناسب سوق می‌دهند. این مراکز کاملا شاد و به دور از استرس‌های روزمره هستند و در محیطی امن و پرنشاط به آموزش، پرورش و ارتقای مهارت‌های  سرمایه‌های این مرز و بوم  در کارگاه‌های مختلف مشغول می‌شوند. کودکانی که در این مراکز رشد پیدا می‌کنند، بسیار زودتر از سایر همسالان خود شکوفا می‌شوند.

موضوع فعالیت موسسه خلاقیت کودک (خانه کودک)

تاسیس موسسه خلاقیت یا خانه کودک

موسسه خلاقیت کودک (خانه کودک )مجموعه‌ای جامع و کامل است و از کارگاههای آموزشی و پرورشی مختلف تشکیل شده است. کودکان پس از استعدادیابی در کارگاه‌های مختلف مهارت‌پروری- هنری- علمی-فرهنگی و…  تحت آموزش قرار می‌گیرند و مشغول به رشد و پیشرفت می‌شوند. علاقمندان به تاسیس چنین موسساتی با نامهای مختلفی مانند خانه خلاقیت- خانه کودک- موسسه خلاقیت- موسسه استعداد یابی- موسسه پرورش استعداد و خلاقیت و عناوین دیگر از این موسسات نام می برند

اگر انسان دغدغه‌مندی هستید و همواره به رشد و تعالی ایران سربلند و سرمایه‌های کم سن‌و‌سال این مرز و بوم می‌اندیشید، بدون‌شک فراهم کردن بستری مناسب به منظور رشد و استعدادیابی کودکان بهترین اقدام خواهد بود. برای اینکه بتوان در این مسیر گام برداشت باید از مشاوره‌ و تجربیات مشاورین متخصص این زمینه بهره‌مند شد.

برای اخذ مجوز خانه کودک یا به عبارتی اخذ مجوز خانه خلاقیت باید چه کرد؟

احتمالا می‌دانید که تاسیس و اخذ مجوز فعالیت مراکز آموزشی از روند اداری متنوعی تشکیل شده‌است و فراز و نشیب‌های خاص خود را به همراه دارد. به‌منظور آغاز این راه و با موفقیت به پایان رساندن آن به زمان و طی مراحل پر پیچ و خمی نیاز است. به همین جهت تاکید بر بهره‌گیری از مشاوره‌ و راهنمایی‌ افراد متخصص این حوزه است.

در‌صورتی‌که شما در این زمینه از مشاوره افراد متخصص بهره‌مند شوید، می‌توانید هرچه سریع‌ترفرآیند تاسیس موسسه با موضوع پرورش استعداد و خلاقیت کودک را به سرانجام برسانید. کارشناسانی که در این زمینه تخصص و تجربه کافی داشته باشند، می‌توانند به عنوان یک همراه مطمئن شما را یاری کنند تا ره صد ساله را در یک شب طی نمایید!

موسسه مشاورین اندیشه آسیا، راهنمای همیشگی شما

موسسه اندیشه آسیا متشکل از کارشناسانی متبحر و دلسوز، راهگشای افرادی است که به رشد و تعالی سرمایه‌های انسانی این مملکت می‌اندیشند. کارشناسان این مجموعه از همان ابتدای کار با شما همسو خواهند شد و پس از بررسی منابع و اهداف موجود، شما را در به ثمر رساندن این مهم یاری خواهندکرد.

به طور کلی به منظور تاسیس مراکز پرورش استعداد، سرگرمی و خلاقیت کودکان باید به موارد مختلفی توجه داشت.نکته مهم  این است که بسیاری از علاقمندان در ابتدا نمی دانند که برای تاسیس چنین موسساتی باید به کدام مرجع قانونی مراجعه نمایندموضوع تاسیس موسسات پرورش استعداد-سرگرمی و خلاقیت تا سالهای گذشته مرجع رسمی برای تاسیس و صدور مجوز نداشته است ولی در سالهای گذشته و با توجه به افزایش تقاضا برای تاسیس چنین موسساتی می توان از بعضی از مراجع رسمی و با داشتن شرایط خاص اقدام به اخذ پروانه فعالیت نمودتاکید می گردد چنانچه از مراجع غیر رسمی آموزشی اقدام به اخذ مجوز نمایید و یا بدون مجوز شروع به فعالیت نمایید از فعالیت شما توسط مراجع ذیربط و همچنین اداره نظارت بر اماکن بلافاصله جلوگیری خواهد گردید و تمام سرمایه گذاری شما در یک چشم به هم زدن به باد خواهد رفت  فراهم کردن مکانی مستقل برای فعالیت، تامین نیروی انسانی و اخذ مجوزهای لازم از جمله موارد بسیار مهمی هستند که باید در مراحل اولیه کار تامین شوند. شرایط لازم برای اخذ مجوز-اطلاع ازانواع فعالیتهای آموزشی مجاز- شرایط لازم برای تایید مکان از سوی مراجع ذیصلاح- شرایط لازم برای موسس-مدیرو مربیان موسسه- همه و همه سوالاتی هستند که باید پیش از اخذمجوز پاسخ آنها را بدانید کارشناسان موسسه اندیشه آسیا از مرحله اخذ پروانه فعالیت تا مرحله راه اندازی موسسات آموزشی. گام به گام در کنار شما خواهند بود

درصورت ‌وجود هر گونه سوال در این زمینه و یا نیاز به مشاوره تخصصی، می‌توانید با شماره تلفن 88906532-021 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهره‌مند شوید.با ما تماس بگیرید.

مجوز آموزشگاه مجازی

آخرین پروژه های انجام شدهفهرست پروژه های سال 99
آموزشگاه بورس خانه سرمایه
موسسه فن بیان بیشتر از یکنفر
آموزشگاه سینمایی امین زندگانی
آموزشگاه سینمایی شهر صدای پارسیان
آموزشگاه بازاریابی دکتر یحیی علوی
آموزشگاه موسیقی نی ریز
آموزشگاه زبان رنگین کمان
آموزشگاه زبان قاصدک سپید
آموزشگاه زبان یارا
آموزشگاه مالی رادین حساب

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد
آموزشگاه زبان کودکان برتر
آموزشگاه زبان رنگین کمان
آموزشگاه زبان آتیه سازان
آموزشگاه زبان گات
آموزشگاه تخصصی ریاضیات ویژن

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *